Együtt a betegekért…
1193 Budapest, Áram u. 3/A.
H-Szo: 09:00 - 15:00
09 jan 2022

A nőtincsi VárLak Óvoda közössége is összefogott a betegekért

A nőtincsi VárLak Óvoda 2021. december 1-15. között alapítványunk javára gyűjtött. Az intézmény vezetője, a gyermekek szülei, valamint a helyi baráti közösség összefogása révén számtalan tisztasági eszközt sikerült összegyűjteni, melyet alapítványunk folyamatában juttat el szociálisan hátrányos helyzetű, illetve a családi gondoskodást nélkülözni kényszerülő kórházi betegeknek.
A tisztálkodási eszközök gyűjtésén felül a gyermekek rajzokkal és mézeskalács készítményekkel kedveskedtek a balassagyarmati kórház COVID osztályain dolgozó orvosoknak és ápolóknak. A szorgos kis kezek kedves gesztusa sokak szívét melengette meg az intézményben.
Mindenkinek egyöntetűen köszönjük az összefogást és a részvételt!

01 szept 2021

Pulzoximétereket adtunk át Balassagyarmaton

2021. szeptember 1-én alapítványunk 18 darab professzionális, validált pulzoximétert adott át a balassagyarmati Dr. Kenessey Albert Kórház és Rendelőintézet részére. Az eszközök a napi munkát fogják segíteni az intézmény fekvőbeteg osztályain.